O nas

Profesjonalizm, pasja i zaangażowanie – to trzy słowa, które najlepiej opisują naszą firmę.

Od niemal 10 lat spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, a potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług są z jednej strony pozytywne opinie zleceniodawców, a z drugiej prawie pół tysiąca zrealizowanych zleceń.

Świadczymy usługi ogrodnicze, wykonujemy prace wysokościowe i zapewniamy sprawną wycinkę drzew. A to tylko część zadań, jakie realizujemy dla naszych Klientów. Jesteśmy znani z wysokiej skuteczności oraz niezawodności, które wynikają z:

Zrębkowanie gałęzi

Stawiając na naszą firmę, masz pewność terminowego, sprawnego i efektywnego wykonania zadania – bez względu na jego wielkość czy stopień skomplikowania. Zapewniamy także atrakcyjne ceny usług i obsługujemy osoby prywatne oraz Klientów biznesowych z Warszawy i innych miejscowości województwa mazowieckiego (Otwock, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki i wiele innych).

Chcesz wiedzieć więcej lub podjąć współpracę ze specjalistami?

 Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty albo kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, poznamy Twoje potrzeby i stworzymy plan działania, który pozwoli nam skutecznie zrealizować nawet najtrudniejsze zlecenie!

Profesjonalna wycinka drzew w Warszawie i okolicach

Masz dodatkowe pytania?
Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i zaproponujemy rozwiązanie!

Nadrzeczna 33
05-400 Otwock

ikona pilarki

Wycinka drzew

Prawie 10 lat doświadczenia, wykwalifikowany zespół pracowników oraz dostęp do specjalistycznego sprzętu pozwalają nam realizować najbardziej skomplikowane zlecenia z zakresu wycinki i karczowania drzew.

ikona zwyżki

Wynajem podnośnika

Nasza firma, pragnąc spełniać oczekiwania osób prywatnych oraz firm, oferuje najlepsze i najbardziej zaawansowane technologicznie wysięgniki koszowe i zwyżki.


ikona drzew

Pielęgnacja drzew

Jako specjaliści w tej dziedzinie, zajmujemy się pielęgnacją drzew, oferując także profesjonalne wycinanie oraz sadzenie drzew na terenie miasta Warszawa oraz w innych miejscowościach województwa mazowieckiego.

ikona gałęzi

Zrębkowanie gałęzi

Oferujemy usługi w zakresie zrębkowania gałęzi na terenie Warszawy i okolic. Pozwala ona na porządkowanie działek, a także oczyszczanie terenów zielonych i trawników w miejscach publicznych.

ikona pnia

Frezowanie karp

Jako specjaliści w zakresie usług ogrodniczych, rozdrabniania gałęzi oraz pielęgnacji drzew metodą alpinistyczną, oferujemy Państwu skuteczne i kompleksowe frezowanie pni (Warszawa i okolice).

ikona krzewów

Czyszczenie i karczowanie działek

Oferujemy przeprowadzanie kompleksowych prac porządkowych - od usuwania gałęzi, drzew i krzewów wraz z korzeniami, przez koszenie nieużytków, aż do karczowania i mulczowania.


ikona dachu

Czyszczenie i mycie dachów, elewacji oraz kostki brukowej

Nasza firma, wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Warszawy i okolic, oferuje profesjonalne usługi w zakresie mycia i czyszczenia dachów, elewacji oraz kostki brukowej.

ikona kasku

Prace wysokościowe

W sytuacji, gdy potrzebujesz odśnieżania dachu, malowania elewacji czy mycia okien, skorzystaj z profesjonalnych usług wysokościowych.ikona ogrodu

Usługi ogrodnicze

Marzysz o pięknym i zadbanym ogrodzie, który będzie Twoim powodem do dumy? W takim razie skorzystaj ze świadczonych przez nas usług ogrodniczych (Otwock, Warszawa i inne miejscowości województwa mazowieckiego).

roboty ziemne

Roboty ziemne

Potrzebujesz zorganizować wykopy, wyburzenie lub rozbiórkę? A może niwelacje czy równanie terenu? Posiadamy ogrom maszyn budowlanych, które załatwią Twoją sprawę w mgnieniu oka!